Hlavní menu

Zajímavé odkazy

Rybolov v Norsku

Návštěvnost

 

 

Ubytování v Paříži

Paříž má v ubytovacích službách opravdu pestrý výběr. Najdete tu vše, od levného ubytování v kempech, přes studentské ubytovny a hostely až po opravdu luxusní a n několika hvězdičkové hotely.

Ubytování se vyplatí zarezervovat a zaplatit zálohu ještě před odjezdem. Vyhnete se tak, hlavně v turistické sezóně, hledání volného pokoje a ušetříte 5 i více Euro za osobu a noc.


Své ubytovací zařízení si můžete vybrat například na Invia.cz , kde je opravdu nepřeberné množství nabídek. Nabídky můžete také řadit dle ceny, hodnocení ostatními uživateli, komfortu a jiných kritérií. 

Kempy

      Nabízejí základní ubytovací služby, je zde možnost ubytování buď ve vlastních stanech popřípadě i v chatkách nebo bungalovech. Výhodou je nízká cena (kolem 10 € za osobu), nevýhodou vetší vzdálenost od centra města.

 

Hostely

   Hostely jsou zřejmě nejčastěji používané lidmi, kteří se do Paříže vypraví takzvaně na vlastí pěst. Nabízejí ubytování za nesrovnatelně nižší cenu než klasické hotely. Po celé Paříži je hostelů několik stovek. Ty které jsou na lukrativních místech (blízko centra a stanic metra) jsou většinou rezervované, proto se vyplatí si hostel před odjezdem také zarezervovat a vybrat si ten, který Vám bude polohou, dostupností a vybavením vyhovovat.

   Ceny se odvyjí od počtu lůžek v pokoji (čím vícelůžkový pokoj, tím nižší cena) Klasický "dvoulůžák" se dá pořídit již od 17 € na osobu a den.

 

Hotely

   Tento typ využívají převážně cestovní kanceláře, které pořádají pro své klienty krátké a poznávací zájezdy do Paříže. Komfort v místních hotelech je oproti hostelům velký, za komfort je ovšem nutné si také zaplatit. Ceny za noc v hotelu začínají na zhruba 60 €. Dají se však také najít luxusní hotelové komplexy, kde za noc sáhnete do peněženky pro 250 € i více.